Microblading brwi okiem specjalistki – zalety, wady, fakty, historia i ceny

Microblading – przyjaciel kobiety, który dodaje wyrazu Twojemu spojrzeniu, charakteru twarzy, a czasem ukrywa niedoskonałości. Poza tym robi jedną rzecz, robi ją bardzo dobrze – oszczędza czas rano, po basenie i przed wieczornym wyjściem. Ale spokojnie, zanim go pokochasz, poznaj jego historięe i dowiedz się czy jesteście sobie przeznaczeni. Skąd się wziął, dlaczego pigmenty są ważne, jak długo można go wykonywać i wiele innych informacji, za którymi musiałabyś przetrząsnąć internet, są podane na tacy przed Tobą… troszkę niżej, scrolluj i czytaj moja droga.

TOP 8 metody powiększania i modelowania ust – porównanie oraz ceny

Efekty powiększania ust u celebrytek - Kylie Jenner, Selena Gomez i Hailey Bieber

Poznaj 8 sprawdzonych metod na powiększenie i modelowanie ust! O części z tych zabiegów jeszcze nie słyszałaś. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest najpopularniejsze, ale nietrwałe. Na stałe powiększysz, a może tylko podniesiesz kąciki ust, dzięki silikonowym implantom. Od igły do skalpela pod Twoim nosem. Ciekawa jesteś różnic tych wszystkich metod? Zobacz zestawienie i szybko porównaj plusy oraz minusy zabiegów.

Kwas hialuronowy – pochodzenie, zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej

Iniekcja kwasu hialuronowego - efekty przed i po, na grafice widać skórę z niskim poziomem kwasu hialuronowego i kolagenu z lewej strony przed iniekcją, a po prawej widać skórę iniekcji z optymalną ilością kwasu hialuronowego i kolagenu. Efektem jest gładka, jędrna, pozbawiona zmarszczek twarz skóry

Kwas hialuronowy poza Twoją skórą występuje w stawach, pępowinie, płynie łzowym… Jest popularny! Do czasu, bo po 40-tce jego poziom w ciele drastycznie spada nawet o ponad 80%. Medycyna estetyczna w Europie stosuje go dopiero od późnych lat 90-tych. Do 2015 roku kwas hialuronowy był na czarnej liście reklam w Google. Więc jak jest z tym kwasem, jego popularnością, zabiegami i bezpieczeństwem? Przed Tobą najlepszy zbóiór informaacji o kwasie hialuronowym!

Jakie zabiegi kosmetyczne najlepiej wykonać zimą – moja propozycja

Lato – uwielbiamy, korzystamy z muskających naszą skórę promieni słońca. Wiosna – wprawia nas w nastrój gotowości do zmian, cieszymy się życiem, mamy ochotę zadbać bardziej o siebie i przygotować skórę na lato. Zima – większa część z nas pewnie wolałaby zapaść w sen i przespać ją, niczym niedźwiadek 😉 A to wielki błąd!! Moim zdaniem i wielu ekspertów z dziedziny kosmetologii zima, to idealny czas na duże, jak i drobne zmiany dla naszej skóry.